جامعه معلولین استان مازندران

امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۵۲ : ۵۲ : ۰۸

|    اطلاعیه مدیریت :

ارتباط با رئیس شورا

ارتباط با انجمن

آخرین اخبار

آخرین اخبار

آرشیو سایت

آرشیو ماهانه

آخرین اخبار

همراهان انجمن

خبرنامه

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه بر روی دکمه ی ورود کلیک کرده و ایمیل خود را وارد نمایید
ورود

ا طلا عیه


بدینوسیله شروع فعالیت مجدد کمیته حقوقی را اعلام مینمائیم. کمیته مذکور با بهره گیری از همکاری وکلا و کارشناسان مرتبط، جهت رهنمود به حل مشکلات دعاوی و حقوقی و جزائی از قبیل خانوادگی، ثبتی، مالک، مستاجر، مالی و مالیاتی و . . . با تماس تلفنی و تعیین وقت قبلی مشاوره لازم را اخذ نمایید.ضمنا" از علاقمندان ، بالاخص با تحصیلات مرتبط جهت همکاری بــــا کمیته حقوقی دعوت به عمل می آید. تلفن : 021.88455002

طراحی وب سایت آخرین اخبار آخرین اخبار معلولین استان کرمان معلولین کرمان

پیام آنتونیو گوترش به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت

author

نویسنده : ادمین

calendar

۱۴ آذر ۱۳۹۶

search

20 بازدید

پیام آنتونیو گوترش به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت ۲۰۱۷

پیام آنتونیو گوترش

تهران ۱۲ آذر ۱۳۹۶ (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) — دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی افراد دارای معلولیت، ۳ دسامبر ۲۰۱۷ برابر با ۱۲ آذر ماه جاری خواستار رفع موانع فیزیکی و فرهنگی به منظور ایجاد جوامع تاب‌آور و فرصت‌هایی شد تا به گونه‌ای واقعی هیچ کس عقب نماند.

متن کامل پیام آنتونیو گوترش به شرح زیر است:
تاب‌آوری در مرکزیت دسترسی به توسعه پایدار قرار دارد. دستور کار ۲۰۳۰ در تعهد نسبت به اینکه هیچکس عقب نماند، متعهد است آنانی که منزوی هستند یا به حاشیه رانده شده‌اند را توانمند سازد تا آسیب‌پذیری ایشان را نسبت به صدمات اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی کاهش دهد.
در سال‌های اخیر جامعه بین‌المللی پیشرفت چشمگیری در پیشبرد حقوق یک میلیارد انسان دارای معلولیت داشته است. معلولیت به عنوان مسئله‌ای چند جانبه در دستور کار ۲۰۳۰، دستور کار نوین شهری و چارچوب سندای در مورد کاهش خطر بلایا به رسمیت شناخته شده است.
در عین حال افراد دارای معلولیت هنوز غالبا محروم از طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌هایی هستند که بر زندگی آنان اثر دارند. آنان معمولا در بازارهای کار و دسترسی به آموزش و سایر خدمات با تبعیض رو به رو می‌شوند.
برای چیره شدن بر این چالش، مسیر به سوی فراگیری، دسترسی، امکانات قابل استفاده، فن‌آوری‌ها، زیرساخت‌ها، خدمات، و تولیدات باید به وسیله، برای و با همراهی افراد دارای معلولیت تضمین گردد. ما باید با نمایندگی آنان اقدام کنیم، با یکدیگر برای طراحی همکاری نمایم، راه‌حل‌های مبتکرانه و قابل اجرا و مقرون به صرفه برای درک برابری برای همه به عمل درآوریم.
در این روز جهانی افراد دارای معلولیت اجازه دهید موانع فیزیکی و فرهنگی را از میان برداریم، جوامع تاب‌آور ایجاد کنیم و فرصت‌هایی بسازیم تا به گونه‌ای واقعی هیچ کس عقب نماند. پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش پیام آنتونیو گوترش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

سخن هفته

امام علی (ع)

هر روزى كه در آن خداوند نافرمانى نشود ، عيد است .

گالری تصاویر

گالری تصاویر

کلیه حقوق این وب سایت برای "جامعه معلولین استان مازندران" محفوظ می باشد. طراحی و توسعه : گروه طراحان موریس

بازگشت به بالا