جامعه معلولین استان مازندران

امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۴۶ : ۴۶ : ۰۸

|    اطلاعیه مدیریت :

ارتباط با رئیس شورا

ارتباط با انجمن

آخرین اخبار

آخرین اخبار

آرشیو سایت

آرشیو ماهانه

آخرین اخبار

همراهان انجمن

خبرنامه

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه بر روی دکمه ی ورود کلیک کرده و ایمیل خود را وارد نمایید
ورود

ا طلا عیه


بدینوسیله شروع فعالیت مجدد کمیته حقوقی را اعلام مینمائیم. کمیته مذکور با بهره گیری از همکاری وکلا و کارشناسان مرتبط، جهت رهنمود به حل مشکلات دعاوی و حقوقی و جزائی از قبیل خانوادگی، ثبتی، مالک، مستاجر، مالی و مالیاتی و . . . با تماس تلفنی و تعیین وقت قبلی مشاوره لازم را اخذ نمایید.ضمنا" از علاقمندان ، بالاخص با تحصیلات مرتبط جهت همکاری بــــا کمیته حقوقی دعوت به عمل می آید. تلفن : 021.88455002

طراحی وب سایت آخرین اخبار آخرین اخبار معلولین استان کرمان معلولین کرمان

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گردهمایی هیأت‌های ورزشی

author

نویسنده : ادمین

calendar

۱۷ مهر ۱۳۹۵

search

20 بازدید

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گردهمایی رؤسا و نواب رئیسان هیأت‌های ورزشی مازندران

علی‌اصغر یوسف‌نژاد
با بیان اینکه با کمترین سرمایه‌گذاری بهترین نتایج برای ورزش مازندران رقم خورد، اظهار کرد: ورزش مازندران در کشور آقایی می‌کند که نمونه بارز آن درخشش ورزشکاران مازندرانی در رقابت‌های برون‌مرزی به ویژه در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو بود.

وی با اشاره به اینکه در برنامه پنج ساله ششم تصمیم‌گیری خوبی برای توسعه ورزش در مجلس تصویب شد، افزود: ورزش یک دستگاه تخصصی است و حمایت به ورزش نیز باید اصولی باشد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش هزینه بلکه سرمایه‌گذاری است، تصریح کرد: در حال حاضر ورزش در تمامی خانواده‌ها نفوذ کرده و جزو نهاد نخست کشور و استان محسوب می‌شود.

این مسؤول از ظرفیت بسیار بالا ورزش مازندران خبر داد و گفت: باید شرایطی ایجاد شود تا بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری به ورزش با انگیزه بیشتری رغبت کند.

یوسف‌نژاد با تشکر از نتایج درخشان ورزشکاران مازندرانی در المپیک و پارالمپیک به دستگاه ورزش استان، گفت: ورزش به سلامت روحی و روانی جامعه اثرگذار است.با بیان اینکه با کمترین سرمایه‌گذاری بهترین نتایج برای ورزش مازندران رقم خورد، اظهار کرد: ورزش مازندران در کشور آقایی می‌کند که نمونه بارز آن درخشش ورزشکاران مازندرانی در رقابت‌های برون‌مرزی به ویژه در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو بود.

وی با اشاره به اینکه در برنامه پنج ساله ششم تصمیم‌گیری خوبی برای توسعه ورزش در مجلس تصویب شد، افزود: ورزش یک دستگاه تخصصی است و حمایت به ورزش نیز باید اصولی باشد. وی با

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

اشاره به اینکه در برنامه پنج ساله ششم تصمیم‌گیری خوبی برای توسعه ورزش در مجلس تصویب شد، افزود: ورزش یک دستگاه تخصصی است و حمایت به ورزش نیز باید اصولی باش
علی‌اصغر یوسف‌نژاد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

سخن هفته

امام علی (ع)

هر روزى كه در آن خداوند نافرمانى نشود ، عيد است .

گالری تصاویر

گالری تصاویر

کلیه حقوق این وب سایت برای "جامعه معلولین استان مازندران" محفوظ می باشد. طراحی و توسعه : گروه طراحان موریس

بازگشت به بالا