جامعه معلولین استان مازندران

امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۵۸ : ۵۰ : ۰۸

|    اطلاعیه مدیریت :

ارتباط با رئیس شورا

ارتباط با انجمن

آخرین اخبار

آخرین اخبار

آرشیو سایت

آرشیو ماهانه

آخرین اخبار

همراهان انجمن

خبرنامه

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه بر روی دکمه ی ورود کلیک کرده و ایمیل خود را وارد نمایید
ورود

ا طلا عیه


بدینوسیله شروع فعالیت مجدد کمیته حقوقی را اعلام مینمائیم. کمیته مذکور با بهره گیری از همکاری وکلا و کارشناسان مرتبط، جهت رهنمود به حل مشکلات دعاوی و حقوقی و جزائی از قبیل خانوادگی، ثبتی، مالک، مستاجر، مالی و مالیاتی و . . . با تماس تلفنی و تعیین وقت قبلی مشاوره لازم را اخذ نمایید.ضمنا" از علاقمندان ، بالاخص با تحصیلات مرتبط جهت همکاری بــــا کمیته حقوقی دعوت به عمل می آید. تلفن : 021.88455002

طراحی وب سایت آخرین اخبار آخرین اخبار معلولین استان کرمان معلولین کرمان

تبریک دکترآرام مدیر کل بهزیستی مازندران

author

نویسنده : ادمین

calendar

۱۲ مهر ۱۳۹۵

search

20 بازدید

مراسم گرامیداشت روز جهانی سالمندان  دکترآرام
دکترآرام
دکتر آرام اظهار کرد: احترام به سالمندان که عمدتا عمر خود را صرف پیشرفت جامعه و خدمت به همنوعان سپری …
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ، همزمان با فرارسیدن نهم مهرماه روز جهانی سالمند با حضور دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، قاسمی طوسی مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری ، قلندری معاون توانبخشی ، علاالدینی معاون مراکز غیر دولتی و مشارکتهای مردمی و جمعی از مسئولین استان همایش گرامیداشت روز جهانی سالمندان در سالن اجتماعات اداره برق استان برگزار شد.

دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران با تبریک روز جهانی سالمندان گفت : یکی ازمهمترین نیازهای دوران سالمندی احترام گذاشتن به این عزیزان است. این رویکرد اخلاقی باید به فرهنگی نهادینه شده و ماندگار در جامعه ما تبدیل شود.

دکتر آرام اظهار کرد: احترام به سالمندان که عمدتا عمر خود را صرف پیشرفت جامعه و خدمت به همنوعان سپری کرده‌اند در حقیقت قدردانی از زحمات چندین ساله این قشر به شمار می‌رود.
وی افزود:در کشور ما امید به زندگی در حال افزایش است براساس آخرین آمارها میانگین سن امید به زندگی ۷۵ سال برآورد شده است این درحالی است که سن امید به زندگی در میان زنان دو تا سه سال بیش از مردان است. کشور ما هم اکنون دارای سهم بالایی از نسل جوان است. این امر در آینده، نسبت بازنشستگان و کهنسالان را در جامعه زیاد می کند اگر نسل حاضر در راستای توسعه همزمان اجتماعی و اقتصادی فعال نشود وضع سالمندی با مشکل روبروخواهد شد.

مدیر کل بهزیستی مازندران تصریح کرد:بر اساس آمارهای ارائه شده بیش از ۶ میلیون نفر سالمند در کشور وجود داردکه این خصوص، باید برنامه ریزی های مدون و اصولی صورت گیرد.
دکتر آرام اظهار داشت: با توجه به اینکه دوران سالمندی از ۶۰ سال شروع می شود به همین دلیل برای افزایش سن امید به زندگی باید مدیریت و برنامه ریزی درستی برای زندگی این قشر از افراد جامعه در نظر گرفته شود بطوریکه یکی از مهمترین این امکانات فراهم کردن امکانات بهداشتی و معیشتی برای سالمندان است.

وی افزود: حدود ۶ میلیون نفر سالمند تحت پوشش بهزیستی قرار دارند که خوشبختانه تنها ۲ دهم درصد این سالمندان در مراکز شبانه روزی نگهداری می شوند که این آمار نشان می دهد که جایگاه سالمندان در جامعه حفظ شده است.باید با در اختیار داشتن چنین منابع با ارزشی، سالمندان در حاشیه زندگی های امروزی ما قرار گیرند و بپذیریم که آنها بخش مهمی از زندگی و دغدغه ما هستند و به زندگی هایمان برکت می بخشند.

مدیر کل بهزیستی مازندران اظهار داشت : ۸۰۰ سالمند در ۱۴مرکز روزانه تحت پوشش بهزیستی نگهداری می شوند که سیاست سازمان به افزایش مراکز روزانه به منظور حفظ سالمندان در خانواده تغییر جهت یافته است در پایان گفت : بهزیستی استان مازندران در ارائه خدمات به سالمندان در کشور برتر شناخته شد.

در پایان این مراسم با حضور قلندری معاون توانبخشی و جمعی از مسئولین از سالمندان و کارکنان خدوم مراکز نگهداری سالمندان تجلیل شد . روز

دک  دکترآرام دکترآرام دکترآرام دکترآرام دکترآرام دکترآرامترآرام دکترآرام  جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان روز جهانی سالمندان
دکترآرام
دکترآرام
دکترآرام
دکترآرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

سخن هفته

امام علی (ع)

هر روزى كه در آن خداوند نافرمانى نشود ، عيد است .

گالری تصاویر

گالری تصاویر

کلیه حقوق این وب سایت برای "جامعه معلولین استان مازندران" محفوظ می باشد. طراحی و توسعه : گروه طراحان موریس

بازگشت به بالا